logos

Про нас

Львівська школа керівників бізнесу - це

бізнес-школа, спрямована на розвиток сучасних інноваційних управлінських компетенцій керівників підприємств, які допомагатимуть керівникам бути успішними результативними лідерами суспільства.

Наше покликання

Формувати еліту бізнесу, яка буде в авангарді суспільних тенденцій і буде створювати нові тренди розвитку країни.

Місія

Професійно навчати керівників ефективно розвивати підприємства і займати лідерські позиції в сучасних ринкових умовах.

Візія

Сучасна інноваційна бізнес-школа, яка навчає керівників будувати і ефективно управляти організаціями на основі суспільних цінностей, раціонального використання ресурсів, максимізації ефективності та корисності організацій.

Наше фокусування та відмінність від інших бізнес-шкіл

Ми фокусуємося на підвищенні ефективності організацій та продуктивності праці персоналу.

Правління

Руслан Бельтюков

Засновник, генеральний директор Львівської школи керівників бізнесу.

Досвід у сфері управління бізнесом та громадськими організаціями понад 20 років. Пройшов шлях від агента до директора холдингу (8 підприємств). Здобув кваліфікаційний ступінь Master Business Administration та ступінь Master Public Administration. Засновник Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу, Львівської школи керівників бізнесу, Львівського центру розвитку малого бізнесу, Громадської школи бізнесу, Ресурсного центру бізнесу, компанії Сталкер, компанії Ред Рей, компанії Рокрус медіа. Розробник програм комплексного розвитку бізнесу та системи підвищення ефективності бізнесу, яка на сьогоднішній день є унікальною та успішною у вирішенні проблем дефіциту персоналу та підвищення продуктивності працівників.