logos

Генеральний директор Львівської школи керівників бізнесу Руслан Бельтюков увійшов в рейтинг-2019 – “Гордість Львівщини – Найдостойніші чоловіки”

1 жовтня, на Львівщині відбулась церемонія нагородження учасників національного рейтингу-2019 “100 чоловіків Львівщини” – “Гордість Львівщини – Найдостойніші чоловіки”, у який увійшов генеральний директор Львівської школи керівників бізнесу Руслан Бельтюков.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivski.info”, обирали найдостойніших чоловіків не керуючись посадами, які вони займають у громаді, насамперед брали до уваги їх риси характеру, поведінку та вчинки. Організатори цієї зустрічі зазначили, що першочергово звертали увагу на готовність чоловіків прийти на допомогу іншим людям, шукали в них людяність, щирість, розуміння та великодушність.

«Просто робіть свою справу якісно, розвивайтесь, допомагайте людям і пам’ятайте, що поряд є ті, хто потребує підтримки. Дякую батькам, близьким та рідним і команді. Ми всі це отримали разом. А попереду ще багато корисних і потрібних справ потрібно зробити. Зробимо суспільство щасливим», – написав на своїй сторінці в Facebook Руслан Бельтюков опісля отримання нагороди.

Зазначимо, що вечір мав благодійний характер. У межах заходу відбувся збір коштів на лікування Святослава Труха, студента другого курсу Львівського інституту Університету банківської справи, який бореться з лейкемією.

Фото Victor Moskaliuk

Модуль програми МВА “Шість типів мислення в бізнесі”
  • Жовтень 24, 2019
  • 10:00 PM to 19:00
  • м. Львів, вул. Зелена, 109, ауд. 108
Тренінг “Подивись на свій бізнес по-новому”
  • Жовтень 25, 2019
  • 10:00 PM to 16:00
  • м. Дніпро
Сертифікаційний курс з BRIT System
  • Грудень 6, 2019
  • 10:00 to 18:00
  • м. Львів, вул. Зелена, 109, ауд. 108
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.

Дізнайтесь про нас більше